Czy zastanawiałeś się kiedyś, gdzie dokładnie możesz skorzystać z płatności mobilnych przy użyciu aplikacji Blika? Jeśli tak, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Szukasz pełnej listy sklepów, w których możesz wygodnie opłacać swoje zakupy za pomocą telefonu? Nie musisz szukać dalej! Poniżej znajdziesz wykaz miejsc, gdzie akceptowane są płatności Blikiem. Nie trać czasu na przeszukiwanie sieci – wystarczy, że zapoznasz się z naszym zestawieniem. Gotowy? Włącz aplikację Blik i zobacz, gdzie możesz w prosty i szybki sposób dokonywać płatności mobilnych!

Lista sklepów akceptujących płatności Blikiem

1. Sklepy spożywcze

W których sklepach można płacić blikiem? Okazuje się, że płatności mobilne przy użyciu aplikacji Blika są akceptowane w wielu sklepach spożywczych. Nie musisz już zabierać ze sobą portfela – wystarczy, że będziesz miał telefon z aplikacją Blik. Teraz płacenie za swoje zakupy staje się jeszcze prostsze!

Przykładowe sklepy spożywcze, w których można płacić blikiem:
– Biedronka
– Lidl
– Tesco
– Carrefour
– Auchan

Nie musisz już stać w kolejce przy kasie i przeliczać swoich pieniędzy. Wystarczy zbliżyć telefon z aplikacją Blik do terminala płatniczego i potwierdzić transakcję. Wygodnie, szybko i bezpiecznie!

2. Apteki

W których sklepach można płacić blikiem? Okazuje się, że apteki także akceptują płatności mobilne przy użyciu aplikacji Blik. Nie musisz już szukać gotówki w swoim portfelu – teraz możesz opłacić swoje leki za pomocą telefonu!

Przykładowe apteki, w których można płacić blikiem:
– Hebe
– Super-Pharm
– Apteka Gemini
– Apteka Dobrych Cen

Nie musisz już stać w kolejce i czekać na swoją kolej. Dokonaj płatności za swoje leki w prosty i wygodny sposób!

3. Restauracje i bary

W których sklepach można płacić blikiem? Okazuje się, że płatności mobilne przy użyciu aplikacji Blika są akceptowane także w restauracjach i barach. Teraz nie musisz martwić się brakiem gotówki, gdy zamawiasz jedzenie na wynos lub wchodzisz na szybką kawę!

Przykładowe restauracje i bary, w których można płacić blikiem:
– McDonald’s
– KFC
– Starbucks
– Pizza Hut
– Burger King

Nie trać czasu na przeliczanie drobnych – opłać swoje zamówienie za pomocą telefonu i ciesz się pysznym jedzeniem!

4. Sklepy odzieżowe

W których sklepach można płacić blikiem? Okazuje się, że także w sklepach odzieżowych można dokonywać płatności mobilnych przy użyciu aplikacji Blik. Teraz możesz zapomnieć o portfelu i cieszyć się zakupami!

Przykładowe sklepy odzieżowe, w których można płacić blikiem:
– Reserved
– Zara
– H&M
– Bershka
– New Yorker

Nie trać czasu na szukanie gotówki – kupuj swoje ulubione ubrania i dodatki, używając tylko telefonu!

5. Sklepy elektroniczne

W których sklepach można płacić blikiem? Okazuje się, że w sklepach elektronicznych również akceptowane są płatności mobilne przy użyciu aplikacji Blik. Nie musisz już iść do bankomatu, żeby wypłacić gotówkę na nowy smartfon czy laptop!

Przykładowe sklepy elektroniczne, w których można płacić blikiem:
– Media Markt
– Euro RTV AGD
– Saturn
– Komputronik
– Neonet

Nie trać czasu na wyciąganie karty kredytowej – zapłać za swój nowy sprzęt elektroniczny przy pomocy telefonu!

6. Stacje benzynowe

W których sklepach można płacić blikiem? Okazuje się, że płatności mobilne przy użyciu aplikacji Blik są także dostępne na stacjach benzynowych. Teraz nie musisz już szukać gotówki, żeby zatankować swój samochód!

Przykładowe stacje benzynowe, w których można płacić blikiem:
– Shell
– BP
– Orlen
– Lotos
– Circle K

Nie trać czasu na wyciąganie karty płatniczej – opłać tankowanie za pomocą telefonu i kontynuuj swoją podróż!

Wiesz już, w których sklepach można płacić blikiem. Teraz nie musisz przejmować się brakiem gotówki – wystarczy, że będziesz miał telefon z aplikacją Blik. Płać wygodnie i szybko za swoje zakupy, bez względu na to, gdzie się znajdujesz!Lista sklepów akceptujących płatności Blikiem jest naprawdę imponująca. Nie musisz już martwić się brakiem gotówki w sklepach spożywczych, aptekach, restauracjach, sklepach odzieżowych, elektronicznych czy stacjach benzynowych. Teraz możesz zapomnieć o tradycyjnym portfelu i płacić za swoje zakupy wygodnie i szybko za pomocą telefonu. To rewolucja w płatnościach, która sprawia, że ​​niezależnie od tego, gdzie jesteś, możesz cieszyć się przyjemnością robienia zakupów. Już nie musisz przeliczać gotówki ani stać w kolejce przy kasie. Teraz wystarczy, że będziesz miał telefon z aplikacją Blik i będziesz mógł płacić za ulubione produkty bezstresowo. To naprawdę wspaniała innowacja, która ułatwia codzienne życie i sprawia, że ​​czas spędzony na zakupach staje się przyjemniejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *